Moje rady pro blogařky!

14. ledna 2011 v 17:38 | Dreamy a Dream |  Graphics
(c)byemtss.blog.cz
Sakra návštěvnost na bodu mrazu ale vždyť sem si na blogu dala takovou práci tak proč!?
Tu to otazku si asi zotpověděla většina blogařek!! Proč to tak je?? A jak se tomu bránit? Par mích rad které vám můžou pomoc a kterýma sem se řídila já v situaci v které sem měla blog v dezolátním stavu :(....
[Já nemám zrovna nejlepší grafiku! zrovna nejlepší návštěvnost ale jen sem se chtěla sváma podělit o moje skušenosti s blogem-..;)]

Můj blog byl založen před rokem v říjnu 2009..Vůbec se nevěděla jak mám začít :(

1) Když zakládáte svůj první blog? Kolujte chvilinku třeba půl hoďky po různých blogech a nechte se inspirovat (hlavně nekopírovat)! Je tolik krásných jednoduchých layoutu které můžete vytvořit jeN za pár minut!! Podívej te se třeba
TADY!! Jednoduchý a krásný!!Zkrátka v Jednoduchosti je krása! Je to můj starý layout který sem dělala na začátku prazdnin! A měla sem docela úspěch!

3) Kde sehnat materiál? Materiál sehnet můžete kdekoliv moje oblíbené stránky s grafikou jsou: Deviantart [Na deviantartu najdeš jakoukovil grafiku..Nejlepší zásobní stránka s grafikou podle mě si myslím!! Například okraje stránky. Napište do

vyhledávače Pattern a jejich tam plno na výběr..]** Na obrázky bych už dopuručovala spíše Weheartit [Da se tam sehnat plno fotek, plno obrázku, plno inspirativních obrázku...Tato stránka cose týče fotek, obrázku, tematický fotek je asi nejlepší..Také sem tam našla obrázek do tadyto ho layoutu!]** Na obrázky je taky Tumblr tu stránku já miluju ale už je sní těžší zachazet musíte se nejdříve BEZPLATN2 zaregistovat a udělat si svůj učet! :))*** Samozdřejmě znám plno takovýhlech stránek ale to už uvozené s těhlech to!

4) Jak kombinovat Co s čím? S čím co? Opět platí pravidlo tím mín tím víc! V layutu bys te měli mít 2 až 4 barvy, které k sobě ladí! Nevím jak mám stímhle poradit každýmu se líbí jine barvy...Jdem k zahlaví pokud bude dělat layout podobný mímu TADY tak musí zahlaví ladit s pozadím!!! Když vám to bude ladit tak si dejte černé písmo nejčitelnější, nejlepší! Stránka může být podle vašeho gusta ale musí to být samé světlé barvy..PASTELOVÉ! Já mám nejradši bíle!

5) Když si nevím rady i stímhle co mám dělat? Když sem si nevěděla rady našla sem si jednu užasnou grafičku!! S kamaradili sme se a kamaradíme spolu do teď a mám sní společnej blog :)) Už je tu plno blogu které jsou ochotné udělat dessing na přání! plno blogu kde jsou dessingy volné (FREE LAYOUTS) Jeden z mých nejoblíbenějších blogu o grafice je layfor.blog.cz na blogu je 6 adminek které jsou strašně šikovné! :) Myslím is že kdyby ste poprosili jednu z nich určitě by vám nějaký dessing na přání snad udělaly a když ne tak je tu sousta jiných krásných blogů o grafice :)

6) Jak kombinovat barvy? Na blogu by měli být 2 až 4 barvy, protože když pak máte moc barevné blogy čert aby se vtom vyznal! A je to i hezčí když tam jsou třeba tři ladící barvy. Potom Obrazky s Pozadím stránky jak sem psala ve 3) kde je sehnat atd. Tak např tady v mém už hodně z miňovaném layoutu jsou barvy světlé není jich tam moc a myslím že je to pěkný a přehledný! Co se týče textu klasika je černá, šeda...Myslím si že černa je asi ta nejlepší! Stránka by měla být světlá aby tam vynikl tmavý text. Já volím jedině bílou! Když chcete jinou zvolte si nějaké světlé odstíny PASTELOVÉ barvy!..

7) Myslím si nejduležitější bod tohoto článku. Úprava článků každý snad ví že když vidí jen text tak ho to nijak nezaujme a projde jedním okem a vaše snaha byla na nic! Vaše články musí být originální ale né moc přecpané. Moje moto je 'VŠEHOCHUŤ' Když mám náladu na avara dám oddělovač s avatarem, když na PNGimag tak dám jen PNG, když vám chci ukazát nějakou mojí oblíbenou písničku dám si k článku obrázek z Weheartit a k tomu písničku!. Váš učel je zaujmout na první pohled! A obrázek zaujme hned když je hezky vyfocený!

1a) Když si začala s b logem už dýl ale návštěvnost na bodu mrazu...Udělej si jeden ošklivej výken čas a uspořádej si věci na blogu hzky do pořádku nebo založ novej blog ale myslím is že je to zbytečné! A pak už jenom se řídit rady s tohoto článků!


Doufám že vám moje rady pomohly...Protože tohle je psáno z mé hlavy z mého prožití!! Zkrátka jsou to moje skušenosti s blogem a je na vás jestli si je přečtete!

Copy only the source!

©BYEMTSS.BLOG.CZ
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama